hlavicka1 – kopie

O nás

Stavební společnost P.K.N. s.r.o. vznikla v květnu roku 1992. Firma vznikla se záměrem věnovat se drobnému stavebnictví. Zaměřila se především na provádění staveb rodinných domků formou dodávky „na klíč“. Jedná se o provádění atypických standartních i nadstandartních domků dle projektu zákazníka. Projekt můžeme případně zajistit sami. V souvislosti s realizacemi rodinných domků provádíme i oplocení.

Dále se zabýváme rekonstrukcemi činžovních domů, které můžeme provádět jako kompletní rekonstrukci nebo pouze jako dílčí práce jako výměny stoupaček, zdravotní instalace apod. Zaměřujeme se především na starší objekty.

Další naší standartní činností je provádění půdních vestaveb případně nástaveb nad objekty. V souvislosti s rekonstrukcemi činžovních objektů se nevyhýbáme ani provádění rekonstrukcí dílčích bytů nebo bytových jader, kde provádíme kompletní práce včetně zajištění projektu pro stavební povolení, a dále také rekonstrukce lodžií.

Další naší stálou činností jsou rekonstrukce kanceláří, obchodů, restaurací, barů a jiných občanských objektů.

V souvislosti se stavbou rodinných domků a rekonstrukcemi činžovních domů provádíme též zateplování fasád včetně provádění jejich povrchových úprav . Na starších činžovních domech provádíme opravy fasád standartním způsobem jak z lešení, tak i z horolezeckých lávek.

V případě Vašeho vážného zájmu předáme reference na námi provedené stavební práce včetně spojení na naše bývalé zákazníky. Záruční lhůty používáme standartní tzn. na montáže - dobu 36 měsíců a na materiál - dle záručních lhůt výrobců. Veškeré stavební práce provádíme ze standartních výrobků a materiálů, které odpovídají platným normám a předpisům.

Firma zajišťuje hlavní části dodávky vlastními stálými zaměstnanci, v přidružených řemeslech používáme stálé pracovníky s živnostenským oprávněním a za jejich páci přebíráme záruky.

Činnost firmy se ve většině případů odehrává v Praze a okolí do vzdálenosti cca 40-50 km od Prahy.